Michael you're always in my heart ♥♥♥ I love you so much ♥♥♥ I miss you ♥♥♥ I need you ♥♥♥ Thinking of you ♥♥♥ My sweet angel ♥♥♥ R.I.P.♥♥♥ King Of Pop ♥♥♥ L.O.V.E ♥♥♥ God bless you ♥♥♥♥♥

Říjen 2011

Závět' Michaela

30. října 2011 v 14:00 | MichaelJackson-Veronika |  Články
Výňatky z poslední vůle Michaela Jacksona:

"Já, Michael Joseph Jackson, občan Kalifornie, tímto vyhlašuji svou poslední vůli a tímto ruším všechny dřívější ujednání a dodatky, které jsem udělal."

"Prohlašuji, že nejsem ženatý. Moje manželství s Deborah Jean Rowe Jacksonovou bylo zrušeno. Mám tři žijící děti, Prince Michaela Jacksona Juniora, Paris Michael Katherine Jacksonovou a Prince Michaela Josepha Jacksona II. Nemám další děti, ani žijící, ani zesnulé."

"Veškeré své jmění svěřuji poručníkům, kteří jej budou spravovat (...) dle mých pokynů pro správu majetku navržených 22. března 2002, které pojmenuji rodinným poručnickým fondem Michaela Jacksona (...). Celkové jmění se stane součástí tohoto fondu a jako takové bude spravováno a rozdělováno."


"Jmenuji Johna Branca, Johna McClaina a Barryho Siegela společnými vykonavateli závěti. (...) Dávám vykonavatelům kdykoliv plnou moc a autoritu (...) k nakládání se jměním."

"Kromě dosud předem stanovených v této závěti (...) jsem ostatní mé dědice úmyslně opominul zohlednit. Úmyslně jsem opomenul zohlednit mnou dřívější manželku paní Deborah Jean Rowe Jacksonovou."

"Pokud budou moje děti v době smrti ještě neplnoleté, stane se poručníkem a správcem dědictví neplnoletých dětí moje matka Katherine Jacksonová. Pokud mě Katherine Jacksonová nepřežije nebo nebude schopná či připravená zastávat funkci poručníka, stanovuji poručníkem neplnoletých dětí a jejich dědictví Dianu Ross."

Turné This Is It

29. října 2011 v 15:29 | MichaelJackson-Veronika |  Články

Turné - This is it

Michael byl dlouhodobě pod tlakem veřejnosti, fanoušků i věřitelů, aby znovu začal vystupovat. Po jednání s Randy Philipsem ze společnosti AEG, který Michaelovi nabídl kontrakt na koncerty v O2 aréně v Londýně, se Michael odhodlal. Cítil, že jeho fanoušci si zaslouží poslední turné a také jeho děti už byli ve věku, že si mohli jeho vystoupení užít. Potom se věci už dali rychle do pohybu a v březnu 2009 Michael oznámil svůj comeback na tiskové konferenci.


Turné THIS IS IT mělo historicky nejrychleji prodané lístky. Všech 50 koncertů bylo vyprodáno během několika hodin. Původně se mělo odehrát pouze 10 koncertů, ovšem po obrovském zájmu veřejnosti se po dohodě s Michaelem dohodli pořadatelé na přidání dalších 40 koncertů. Toto zapříčinilo kontroverzi, doteď není jisté, jak to doopravdy s dohodou vypadalo.

Koncerty mělybýt průměrně jeden za 4 dny od 13.7. 2009 do 10.3. 2009 a to i s tříměsíční zimní pauzou. Turné režíroval Kenny Ortega, který také režíroval turné Dangerous a HIStory. Další dlouhodobý spolupracovník, Travis Payne, byl Michaelem povolán, aby se postaral o choreografii spolu s Králem Popu. Místo kytaristky Jennifer Baten byla zvolena Orianthi, která je jedna z nejvíc talentovaných kytaristek současné doby.Turné samotné mělo na svém seznamu 30 písní.
"Wanna Be Startin' Somethin'"
"Jam" (píseň ozvláštněná novým kytarovým grifem)
"The Drill" (Intro k They Don't Care About US, kompletně nové choreografie)
"They Don't Care About Us" (píseň doprovázena záznamem tisíců vojáků z 3D plátna za pódiem)
"Human Nature"
"Smooth Criminal" (Píseň začne krátkým videem natočenám speciálně pro THIS IS IT s Michaelem)
"The Way You Make Me Feel" (upravená choreografie)
"I Want You Back"
"The Love You Save"
"I'll Be There"
"Shake Your Body (Krátká instrumentální verze písně pro představení tanečníků, bez MJ)
"I Just Can't Stop Loving You" (Duet MJ s vokalistkou Judith Hill)
"Thriller" (Píseň provází nový Thriller natočený speciálně pro turné)
"Beat It" (Michaelovi měla začít hořet jeho bunda, velké pyrotechnické číslo)
"Black or White"
"Earth Song" (Na pódiu se již tradičně objevilo velké vozidlo destrukce, tentokráte bagr)
"Billie Jean"
"Man in the Mirror" (Michael měl na konci vstoupit do 3D plátna a na něm se mělo objevit letadlo v němž by Michael odletěl přes diváky pryč)

Písně, které sice ve filmu This is it (který vyšel po smrti Michaela) nejsou, ovšem byly také nacvičené:
"Heal the World"
"Stranger in Moscow",
"You Are Not Alone",
"You Rock My World",
"Don't Stop 'til You Get Enough",
"Rock with You",
"Dirty Diana",
"Bad",
"Dangerous" ,
"Will You Be There",
"We Are the World"

Bohužel vše bylo zmařeno Michaelovou nenadálou smrtí v červnu 2009... Památka na toto připravované turné nám zůstává pouze v podobě filmu THIS IS IT.


http://michaeljacksonweb.cz/encyklopedie/tvorba-michaela-jacksona/turne-this-is-it
ca715912-fa41-4bad-a676-9a7ccb94e79a

Michael in London 2009

29. října 2011 v 15:20 | MichaelJackson-Veronika |  Videa
Michael v 5.3.2009 v Londýně při konferenci O2 Aréně kde oznamoval svým věrným fanouškům svůj návrat na hudební scénu a zval je na svoje nádherný koncert .Michael se moc těšil na své věrné a milované fanoušky.Náš dráhy a milovaný Michaelku my jsme se taky na Tebe těšili moc nás bolí že jsi nás musel nečekaně navždy opustit.Plačící Tu velkou a nečekanou ránu máme pořád v srdci byl jsi pro nás víc než mega start. Majký moc Tě milujeme a myslíme na Tebe v naších srdcích zůstaneš už NAVŽDY !!!! I LOVE YOU MICHAEL ♥♥♥♥♥♥

Michael měl v srdci Prahu ♥♥♥

29. října 2011 v 14:55 | MichaelJackson-Veronika |  Články
Soud ze dne 5.10.2011

Včerejší zasedání soudu bylo pro rodinu a fanoušky velmi těžké, protože zazněla poslední nahrávka z mobilu Murraye, na které Michael pomalou řečí vypráví, jak se cítí. "Moc se trápím," říká Murraymu, který u jeho postele sleduje, jak Michael pod vlivem sedativ usíná. Na projektoru byla také ukázána fotka mrtvého Michaela. Kamera na ní najela jen na pár sekund, ale lidé u soudu ji měli před očima dvě minuty a bylo vidět, že to některé emocionálně zasáhlo.
Svědek Stephen Marx vypověděl, že tato nahrávka pochází z 10.5. 2011, tedy z doby, kdy se Michael připravoval na turné This is it. Michael v ní říká: "Elvis to neudělal, Beatles také ne. Musíme být fenomenální. Chci, aby lidé, kteří na tu show přijdou, řekli, že nic takového v životě neviděli a už nikdy neuvidí. Je to úžasné a on je ten nejlepší bavič. Až budu mít ty peníze, vystavím dětskou nemocnici, co ponese moje jméno a bude mít vlastní divadlo a místnost pro hry. Děti si v nemocnicích nemůžou hrát a jsou v depresi. Chtěl bych jim to dát, postarat se o ně. Jsou to andělé. Bůh chce, abych to udělal a já to udělám, Conrade. Oni nemají dostatek naděje. Je to generace, jež má zachránit naši planetu - USA, Evropa, Praha. Miluji je, protože nemají dětství. Ja také neměl dětství. Cítím jejich smutek. Heal the world, We are the world, Will you be there, The lost children... to jsou písně, které jsem napsal z bolesti."
Další nahrávka pocházela také z mobilu Murraye a obsahovala záznam z hlasové schránky Franka Dileo, tehdejšího manažera Michaela, který je nyní už také po smrti. Dileo v ní, jen pár dní před smrtí Michaela, požaduje po Murraym, aby udělal Michaelovi krevní testy, aby věděli, co si bere. Dileo mluvil o něčem, co se stalo den před tím na zkouškách a označil Michaela za nemocného. Kenny Ortega vypovídal o tomto dni už první den soudu. Michael se tehdy objevil na zkouškách slabý, studený, třepal se. Z dalších záznamů vyplynulo, že Murray už v září 2008 diagnostikoval Michaela jako pacienta s nespavostí a úzkostí.
Vyšetřovatelka Elissa Fleak pak u soudu vypovídala o tom, že našla v Michaelově pokoji lahvičku Propofolu 100ml, 12 lahviček anestetik a infuze, 7 lahviček s Lorazepamem.

Michaeli já chci taky !! ♥♥♥

23. října 2011 v 17:12 | MichaelJackson-Veronika |  Videa
Ruku na srdce ty holce vážně zavidím !!!! Taky bych chtěla být v náruči Michaela !!

Michael a Chris

17. října 2011 v 22:00 | MichaelJackson-Veronika |  Videa
Michael přebírá cenu Billboard Awards přes satelit.
Michael udělal kompromis a přebral zvláštní cenu na počest 20. výročí alba Thriller na svém ranči v Neverlandu. Cenu mu předal Chris Tucker, komik a jeho velký přítel (hrál s MJ v klipu You rock my world). Michael vypadal neuvěřitelně krásně, relaxovaně a jeho SMÍCH JE ZPÁTKY!!! Tohle je přepis jejich velmi vtipné konverzace:

Chris Tucker představuje Michaela a předvádí svoji "vlastní" interpretaci Thrilleru. Michael se směje jako o život.
Michael: "Děkuji. Jsem poctěn a jsem šťastný. Děkuji všem lidem, kteří oceňují moji práci. Myslím tím Bilboard Awards. Vždy jsem vás obdivoval. A všem fanouškům na celém světě - miluju vás. Bez vás bych to nebyl já. Také díky Bohu. Chris Tucker je můj oblíbenec ..."
Chris: "Mohl bych si tu cenu na pár dní vypůjčit?"
Michael: "Měli bysme ji sdílet ..."
Chris: ".. v mém domě."
Michael: "Ne, musíme ji mít ..."
Chris: "Kde v Neverlandu se tedy zabydlím?"
Michael: "Kdekoliv chceš ..."
Chris: "OK, tak se nastěhuju do chatky tři."
Michael: *směje se* "OK, moc díky vám všem".

Po reklamě.

Cedric (moderátor): "Chtěl bych se tě zeptat na jednu věc. Kde je sakra tvůj šimpanz Bubbles? Jak se má? Dlouho jsme už o něm neslyšeli..."
Michael: *směje se* Je u Chrise doma."
*poblikum má záchvat smíchu*
Cedric: "Tak Chris Tucker má tu opici ..."
Michael (k Cedricovi): "Jsem tvůj velký fanoušek, mimochodem ..."
Cedric: "A já jsem tvůj velký fanoušek! Znám všechny tvoje písničky!!!"
Chris(napodobuje Michaela): "Já taky Cedricu ... mám tě rád!"
Cedric: "Ty to víš!!!!"
Michael (imituje Cedrica):"Ty to víš!!!"
Cedric: "Chris Tucker a Michael Jackson - nová Křižovatka smrti 3!"
Chris:"Pojďme to udělat! Zapomeňte na Jackieho!"
Michael:*záchvat smíchu*
*Publikum stojí a tleská

Michaeli chybíš mi !

17. října 2011 v 18:39 | MichaelJackson-Veronika |  Videa

Nádherné video s Michaelem ♥♥♥

17. října 2011 v 18:35 | MichaelJackson-Veronika |  Videa
Tohle video s Michaelem miluji ! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Michael I Love You ♥ I Miss You ♥ I Need You ♥ Thinking Of You ♥ You're Always In My Heart ♥ You Are My Life ♥ ♥ ♥ ♥♥♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥♥♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

O Michaelovi

8. října 2011 v 17:04 | MichaelJackson-Veronika |  Články
Známé, hezké - jen pro připomenutí: Přítel Michaela a syn slavného již zesnulého herce Marlona Brando na svém webu zveřejnil nádhernou řeč o Michaelovi:
"Michael byl můj idol. Byl to také něco jako můj otec. Je velmi divné žít ve světě bez něj. Už nikdy nebudu stejný a nejsem si jistý, jestli se někdy z této ztráty vzpamatuji. Je to jako byste ztratili svého společníka, někoho, o kom jste si mysleli, že tu bude navždy. Tolik pro mě znamenal, je to tak nefér. Navždy budu vzpomínat na chvilky, které jsme spolu strávili. Chodili jsme nakupovat, do Disneylandu, trávili čas u otce doma. Někdy přišel a zůstal u nás pár dnů. Mluvili jsme o hudbě, jedli spolu, užívali si spoustu srandy. Byli jsme prostě dobří přátelé. Byl tu pro mě pokaždé, když jsem potřeboval, a doufám i já jsem tu byl pokaždé pro něho. Nemám nějakou speciální vzpomínku, znali jsme se totiž strašně dlouho. Vzpomínám, jak jsme si povídali, jak mě objal, jak jsem ho rozesmíval - a to jsem si opravdu užíval. Stačilo mu zašeptat jen pár slov a on se úplně odboural. A bože, jeho smích byl TAK nakažlivý! Nad tím vším byl Michael opravdu obětavý člověk. Ve svém srdci měl tolik lásky. Zajímal se o každého, zejména o lidi na ulicích. Neměl přehnané ego a udělal si čas na každého, protože nechtěl ranit city. Pokud měl pocit, že někomu ublížil, opravdu ho to trápilo. Měl v sobě více lásky než kdokoliv koho znám.
Michael měl moc rád mého otce. Zdálo se, že neměli nic společného, ale opak byl pravdou. Byli si moc blízcí a trávili spolu mnoho dní. Michael byl nepostradatelný v posledních letech života mého otce. Zato mu budu navždy dlužníkem. Táta velmi nemocný, měl problémy s dýcháním a nosil u sebe kyslík. Chtěl ale chodit po venku, a tak nás vzal Michael vždycky do Neverlandu, a vozil ho ve vozíku na golf s tím jeho kyslíkem. Michael málokdy plakal, ale myslím si, že by zaslzel, kdyby viděl ty reakce na jeho smrt. Byl by šťastný, že za tu lásku, kterou světu věnoval, mu lidé splácejí stejnou měrou. Myslím, že by se jen zhluboka nadechl a řekl děkuji